Kubica siódmy mimo zimna


Robert Kubica wykręcił siódmy czas na pierwszym treningu przed Grand Prix Hiszpanii. To dobry wynik biorąc pod uwagę fakt, jak chłodno w Barcelonie było w piątek (13 stopni, chłodniej niż w Polsce!). W bolidzie Polaka często jest problem z dobrym dogrzewaniem opon, ale... tym razem chyba nie było. Na torze Catalunya rywali zdeklasował Lewis Hamilton.

Kubica "wygrał " z Lechem i Wisłą


W niedzielę kibice sportowi w Polsce nie mogli narzekać na brak emocji. Niemal równocześnie trwały relacje z hitu Lech - Wisła i zawodów o GP Brazylii, gdzie Robert Kubica zajął drugie miejsce. Więcej kibiców wybrało transmisję z F1 - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Ligue 1: Lille gromi, Obraniak z ławki


W meczu 33. kolejki Ligue 1 OSC Lille pokonało 4:0 AS Monaco. Od 74. minuty w barwach zwycięskiej ekipy grał reprezentant Polski Ludovic Obraniak.

Wielkie strzelanie, Rekiny rozszarpały rywala


Poniedziałek obfitował w bramki na lodowiskach NHL. Najwięcej trafień kibice obejrzeli w San Jose, gdzie najlepszy zespół sezonu zasadniczego, pokonał Calgary Flames aż 9:1.

Toruń: "precedens uliczny" ze sportowcem w tle


Szosa Bydgoska w Toruniu to ulica Pera Jonssona - informuje "Gazeta Wyborcza". Były żużlowy mistrz świata odsłonił wczoraj tabliczkę ze swoim nazwiskiem.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>