Do 60 proc. zysku na dywidendę


Zarząd Eurotela planuje zarekomendować walnemu zgromadzeniu przeznaczenie 40-60 proc. zysku netto za 2009 rok na dywidendę, co jest zgodne z dotychczasową polityką dywidendową spółki - poinformował Eurotel w komunikacie.

EuRoPol Gaz niezgody


Wciąż nie udało się podpisać nowej umowy gazowej z Rosją. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada, są dwa powody tego stanu rzeczy, a porozumienia brak w sprawach dotyczących EuRoPol Gazu, czyli spółki, która zarządza polskim odcinkiem Gazociągu Jamalskiego.

Pentor: W marcu pogorszenie nastrojów konsumentów


Po lutowym wzroście nastrojów konsumenckich, marzec przyniósł ich pogorszenie - wynika z raportu Pentora. Pogorszeniu uległy zarówno opinie na temat stanu i perspektyw polskiej gospodarki, jak i te, które dotyczą materialnych warunków życia Polaków.

Wilbo miało 0,82 mln zł straty netto w I poł. 2009 r., wobec zysku przed rokiem


Spółka spożywcza Wilbo miała 0,82 mln zł jednostkowej straty netto w I poł. 2009 roku wobec 1,96 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Polskie LNG: wybrano trzy konsorcja na budowę terminala LNG


Firma polskie LNG wyłoniła w poniedziałek trzy konsorcja, które do końca grudnia złożą oferty wstępne na budowę terminalu gazu skroplonego LNG w Świnoujściu - poinformował na konferencji prasowej prezes spółki Zbigniew Rapciak.

znalezionych: 27504, strona 1 z 5501
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>